موارد مهم در خرید ساندویچ پانل

در بازار ایران متاسفانه و یا خوشبختانه تنوع قیمت ساندویچ پانل به قدری زیاد هست که گاهی علاوه بر سردر گم ماندن مشتری، خود تولید کنندگان هم به قیمت هایی که اعلام می کنند شک می کنند و تردید دارند که آیا قیمتی که اعلام کرده اند مناسب است و یا در آن تجدید نظر کنند. اما آنچه که واقعیت است و باید مشتری همواره آن را مد نظر قرار دهد اطمینان از کیفیت ساندویچ پانل تولیدی متناسب با پروژه ای که می خواهد در آن استفاده کند می باشد. به گونه ای که نه محصول با هزینه بالا که کیفیت بالایی دارد خریداری کند که اصلا در پروژه اش به درد نمی خورد یعنی کیفیت بالای ساندویچ پانل هم خوانی با نوع پروژه ندارد به عبارت دیگر ساندویچ پانل ارزان تر و با قیمت پایین تر می توانست همان کارایی را برای پروژه داشته باشد. همچنین نباید ساندویچ پانل ارزان قیمت با کیفیت پایین و یا بعضا بدون کیفیت خریداری کند که بعد از مدتی مجبور شود دوباره دنبال محصول متناسب با پروژه خود بگردد و متحمل هزینه های دو چندان گردد.

از اینرو ما در این وبلاگ سعی خواهیم کرد مواردی را که مشتری باید قبل از خرید آنها را مد نظر قرار دهد و در خرید خود آنها را لحاظ کند و در مقایسه ساندویچ پانل های موجود در بازار آنها را بکار برد، را قرار دهیم تا خریداران محترم با دیدی باز و آگاهی کامل خریدی مطمئن را انجام دهند.

از جمله این موارد عبارتند از:

1-دانسیته : دانسیته به معنای فشردگی مواد داخل ساندویچ پانل می باشد که دانسیته ساندویچ پانل های پلی یورتان بیشتر از ساندویچ پانل های پلی استایرن می  باشد. با افزایش دانسیته مقاومت ساندویچ پانل و به عبارت دیگر عایق بودن آن بیشتر خواهد بود ( عایق حر ارتی و صوتی و...).

به طور معمول دانسیته ساندویچ پانل های پلی یورتان 40 و دانسیته ساندویچ پانل پلی استایرن 15 می باشد که متناسب با سفارش مشتری تا 20 نیز قابل تغییر است. متناسب با افزایش دانسیته قیمت نیز افزایش خواهد یافت.

2- ورق مورد استفاده

3- مواد میانی ساندویچ پانل

4- تعداد گام های ساندویچ پانل سقفی

/ 1 نظر / 252 بازدید
سروش

با سلام و خسته نباشید راهنمایی میخواستم در مورد انتخاب پنل میخواهم کارگاه نجاری به ابعاد 6 * 10 متر و به ارتفاع 3 متر داشته باشم (بدون اطاق یا چیز دیگری - فقط دیوار و سقف و کف ) زیبایی کار برام مهم نیست ( ساده باشه ) از لحاظ عایق حرارتی هم مهم نیست کف و سقف هم ساده ترین باشه فقط ایمنی در حد مطلوب ممنون میشم راهنماییم کنید و اگه براتون مقدور برآورد قیمت کنیین که چقدر هزینه داره مرسی