ساندویچ پانل

 

ساندویچ پانل

 

در بازار ایران متاسفانه و یا خوشبختانه تنوع قیمت ساندویچ پانل به قدری زیاد هست که گاهی علاوه بر سردر گم ماندن مشتری، خود تولید کنندگان هم به قیمت هایی که اعلام می کنند شک می کنند و تردید دارند که آیا قیمتی که اعلام کرده اند مناسب است و یا در آن تجدید نظر کنند. اما آنچه که واقعیت است و باید مشتری همواره آن را مد نظر قرار دهد اطمینان از کیفیت ساندویچ پانل تولیدی متناسب با پروژه ای که می خواهد در آن استفاده کند می باشد. به گونه ای که نه محصول با هزینه بالا که کیفیت بالایی دارد خریداری کند که اصلا در پروژه اش به درد نمی خورد یعنی کیفیت بالای ساندویچ پانل هم خوانی با نوع پروژه ندارد به عبارت دیگر ساندویچ پانل ارزان تر و با قیمت پایین تر می توانست همان کارایی را برای پروژه داشته باشد. همچنین نباید ساندویچ پانل ارزان قیمت با کیفیت پایین و یا بعضا بدون کیفیت خریداری کند که بعد از مدتی مجبور شود دوباره دنبال محصول متناسب با پروژه خود بگردد و متحمل هزینه های دو چندان گردد.

از اینرو ما در این وبلاگ سعی خواهیم کرد مواردی را که مشتری باید قبل از خرید آنها را مد نظر قرار دهد و در خرید خود آنها را لحاظ کند و در مقایسه ساندویچ پانل های موجود در بازار آنها را بکار برد، را قرار دهیم تا خریداران محترم با دیدی باز و آگاهی کامل خریدی مطمئن را انجام دهند.

از جمله این موارد عبارتند از:

1- نوع ورق:

ورقی که در ساندویچ پانل ها مورد استفاده می گردد یا از جنس آلومینیم و یا گالوانیزه می باشد که می توانند به صورت رنگی یا خام باشد‘ ورقهای رنگی نیز به دو صورت رنگی کوره ای یا رنگی دستی می باشد یعنی بعضی فروشنده ها ورق خام را خریداری میکنند و بعدا خود آن را رنگ می کنندو به قیمت بالاتر به مشتری عرضه می کند و نکته بعدی که مشتری در مورد ورق مورد استفاده در ساندویچ پانل باید در نظر بگیرد این است که در بازار هستند فروشندگانی که از ورق گالوانیزه چینی استفاده می کنند که کیفیت خیلی پائینی دارند‘ لازم به ذکر است ورق گالوانیزه مورد اعتماد فروشندگان معتبر ورق های تولیدی رنگی فولاد مبارکه می باشد.

بقیه موارد در پست های بعدی ارائه خواهد شد.

 

جهت مشاوره با شماره زیر تماس حاصل فرمائید:

خانم حسین پور

09360637252

 

سایر مطالب مرتبط:

سری عکس های ساندویچ پانل های تولید شده(3)

گالری عکس ها ی ساندویچ پانل تولیدی و سالن تولید (2)

لیست تولید کنندگان ساندویچ پانل در ایران

مزایای انواع ساندویچ پانل

انواع ساندویچ پانل

ایمنی در ساندویچ پانل

مشخصات فنی ساندویچ پانل

/ 0 نظر / 108 بازدید