ساندویچ پانل

معرفی ساندویچ پانل و انواع آن، تنوع قیمت آن در بازار ایران و فروش ساندویچ پانل دیواری و سقفی، ساندویچ پانل های پلی یورتان (ساندویچ پانل پلی اورتان) ساندویچ پانل پلی استایرن با نازلترین قیمت و مشاوره در مورد خرید ساندویچ پانل مناسب پروژه شما و معرفی نمونه های موجود در بازار 52 72 063 0936

موارد مهم در خرید ساندویچ پانل
ساعت ۱٠:۱۳ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٢/٤/۱٤  کلمات کلیدی: ساندویچ پانل ، ساندویچ پانل پلی یورتان ، ساندویچ پانل پلی استایرن ، ساندویچ پانل پلی اورتان

 

موارد مهم در خرید ساندویچ پانل (2)

در پست قبلی به 1 مورد از مواردی که باید در خرید ساندویچ پانل دقت داشته باشید را ارائه کردیم که آن هم نوع ورق مورد استفاده در ساندویچ پانل بود که جهت مطالعه مطلب بر روی خرید آگاهانه ساندویج پانل کلیک کنید تا صفحه مورد نظر باز شود.

مورد بعدی که مد نظر است تعداد گام های ساندویچ پانل های سقفی است به طوریکه هر چه تعداد گام های ساندویچ پانل سقفی بیشتر باشد بر مقاومت آن می افزاید.

با توجه به اینکه تعداد گام اضافی به معنای افزایش در میزان ورق مصرفی در پانل و مواد مصرفی داخل آن می شود پس طبیعی است که قیمت هم کمی بیشتر از سایر ساندویچ پانل ها با گام های کمتر باشد ولی باید در نظر داشت که همین مقدار کم افزایش قیمت باعث افزایش تحمل بار در ساندویچ پانل می شود و این محصول مقاومت بیشتری در مقایسه باسایر ساندویچ پانل های با گام های کمتر خواهد داشت.

پس نکته اصلی این است که خریداران باید هنگام خرید ساندویچ پانل سقفی این نکته را حتما در نظر بگیرند که تعداد گامهای محصول خریداری شده چقدر است . سه دلیل میتواند برای ارزان بودن ساندوچ پانل سقفی ذکر کرد:

1- استفاده از ورق گالوانیزه چینی

2- استفاده از مواد نامرغوب ( در ادامه در موردش بحث خواهد شد.

3- تعداد گامهای کمتر

مورد بعدی که خریدارا باید در خرید خود مدنظر قرار دهند مواد مورد استفاده در ساندویچ پانل می باشد...


مواد مصرفی در ساندویچ پانل ها باید از نوع دیرسوز (B2) باشد. بعضی از تولیدکنندگان متاسفانه این مورد را نیز رعایت نمی کنند و موادی که خریداری می کنند فاقد این خاصیت است. در حالیکه یکی از مهمترین عواملی که ما را به خرید ساندویچ پانل ترغیب می کند دیرسوز بودن آن است.

پس خریدار محترم لطفا در خرید خود دقت فرمائید و صرف به خاطر ارزان بودن اقدام به خرید نکنید.

 

 

خطوط مشاوره و هماهنگی جهت خرید:

خانم حسین پور 09360637252